Program vysílání EURO 2016 - ČT sport a ČT2 (Zdroj: Česká televize)

EURO 2016, základní skupiny:

Skupina A

  • Francie
  • Rumunsko
  • Albánie
  • Švýcarsko

Skupina B

  • Anglie
  • Rusko
  • Wales
  • Slovensko

Skupina C

  • Německo
  • Ukrajina
  • Polsko
  • Severní Irsko

Skupina D

  • Španělsko
  • Česká republika
  • Turecko
  • Chorvatsko

Skupina E

  • Belgie
  • Itálie
  • Irsko
  • Švédsko

Skupina F

  • Portugalsko
  • Island
  • Rakousko
  • Maďarsko

EURO 2016, program:

10. června 2016:

  • (21:00) Francie – Rumunsko (Paříž, Stade de France)

11. června 2016:

  • (15:00) Albánie – Švýcarsko (Lens)
  • (18:00) Wales – Slovensko (Bordeaux)
  • (21:00) Anglie – Rusko (Marseille)

12. června 2016:

  • (15:00) Turecko – Chorvatsko (Paříž, Park princů)
  • (18:00) Polsko – Severní Irsko (Nice)
  • (21:00) Německo – Ukrajina (Lille)

13. června 2016:

  • (15:00) Španělsko – Česká republika (Toulouse)
  • (18:00) Irsko – Švédsko (Paříž, Stade de France)
  • (21:00) Belgie – Itálie (Lyon)

14. června 2016:

  • (18:00) Rakousko – Maďarsko (Bordeaux)
  • (21:00) Portugalsko – Island (St. Étienne)

15. června 2016:

  • (15:00) Rusko – Slovensko (Lille)
  • (18:00) Rumunsko – Švýcarsko (Paříž, Park princů)
  • (21:00) Francie – Albánie (Marseille)

16. června 2016:

  • (15:00) Anglie – Wales (Lens)
  • (18:00) Ukrajina – Severní Irsko (Lyon)
  • (21:00) Německo – Polsko (Paříž, Stade de France)

17. června 2016:

  • (15:00) Itálie – Švédsko (Toulouse)
  • (18:00) Česká republika – Chorvatsko (St. Étienne)
  • (21:00) Španělsko – Turecko (Nice)

18. června 2016:

  • (15:00) Belgie – Irsko (Bordeaux)
  • (18:00) Island – Maďarsko (Marseille)
  • (21:00) Portugalsko – Rakousko (Paříž, Park princů)

19. června 2016:

  • (21:00) Švýcarsko – Francie (Lille)
  • (21:00) Rumunsko – Albánie (Lyon)

20. června 2016:

  • (21:00) Slovensko – Anglie (St. Étienne)
  • (21:00) Rusko – Wales (Toulouse)

21. června 2016:

  • (18:00) Ukrajina – Polsko (Marseille)
  • (18:00) Severní Irsko – Německo (Paříž, Park princů)
  • (21:00) Chorvatsko – Španělsko (Bordeaux)
  • (21:00) Česká republika – Turecko (Lens)

22. června 2016:

  • (18:00) Maďarsko – Portugalsko (Lyon)
  • (18:00) Island – Rakousko (Paříž, Stade de France)
  • (21:00) Itálie – Irsko (Lille)
  • (21:00) Švédsko – Belgie (Nice)

Osmifinále:

  • (25. června 2016, 15:00) 2A – 2C (St. Étienne)
  • (25. června 2016, 18:00) 1B – 3A/C/D (Paříž, Park princů)
  • (25. června 2016, 21:00) 1D – 3B/E/F (Lens)
  • (26. června 2016, 15:00) 1A – 3C/D/E (Lyon)
  • (26. června 2016, 18:00) 1C – 3A/B/F (Lille)
  • (26. června 2016, 21:00) 1F – 2E (Toulouse)
  • (27. června 2016, 18:00) 1E – 2D (Paříž, Stade de France)
  • (27. června 2016, 21:00) 2B – 2F (Nice)

Čtvrtfinále:

  • (30. června 2016, 21:00) vítěz OF 1 – vítěz OF 3 (Marseille)
  • (1. července 2016, 21:00) vítěz OF 2 – vítěz OF 6 (Lille)
  • (2. července 2016, 21:00) vítěz OF 5 – vítěz OF 7 (Bordeaux)
  • (3. července 2016, 21:00) vítěz OF 4 – vítěz OF 8 (Paříž, Stade de France)

Semifinále:

  • (6. července 2016, 21:00) vítěz ČF 1 – vítěz ČF 2 (Lyon)
  • (7. července 2016, 21:00) vítěz ČF 3 – vítěz ČF 4 (Marseille)

Finále:

  • (10. července 2016, 21:00) vítěz SF 1 – vítěz SF 2 (Paříž, Stade de France)