„Utkání jsme měli pevně pod kontrolou. Věděli jsme, co jsme sem přijeli hrát, a to jsme také splnili. Jenom za stavu 0:1 nám tam nepříjemně pronikl jeden z domácích hráčů, v tuto chvíli inkasovat by pro nás bylo nepříjemné, obrana si však výborně poradila. Rozhodl druhý a třetí gól, který nás uklidnil, a pak jsme si na soupeře již jen počkali, a utkání pouze dohráli,“ shrnul trenér ševců Páník.

Trenéra také potěšila produktivita obou útočníků. „Oba jsou góloví. Ukázalo se, že máme dalšího gólového útočníka, který je schopen se před bránou prosadit, je schopen odvést trochu jinou práci než Poznar, což je potěšitelné,“ pokračoval zlínský lodivod, jenž v přípravě na duel nic nepodcenil.

„Hráčům jsem zdůraznil, že utkání je pro nás mistrovské, a také jsem jim kladl na srdce, aby nic nepodcenili. To kluci výborně splnili a utkání si pohlídali. Dokázali jsme přenést rychlost hry a kvalitu z ligy, což přineslo v závěru své ovoce. Utkání pro nás bylo důležité, aby jsme zůstali v týdenním zápasovém rytmu, takže odjíždíme spokojeni,“ zakončil Bohumil Páník.