Lukáši, v utkání jste předvedli sympatický výkon, jenž ocenili i diváci na tribunách, ale výsledek je nepříznivý. Jaké jsou pocity po zápase?
Pocity jsou špatné, potřebovali jsme tři body, ty jsme neuhráli. Fotbal se hraje na góly, my jsme dali o dva míň, a proto jsme prohráli. Hra nebyla špatná, jenže jsme udělali víc chyb a oni z toho dali góly.

Rozhodla lepší produktivita na straně soupeře?
Určitě ano, když dali čtyři góly. Jak říkám, fotbal se hraje na góly a oni jich dali víc.

Začátky obou poločasů zřejmě stanovily onen výsledný rozdíl v konečném skóre. Co bylo špatně, když se to opakovalo v první i ve druhé půli?
To si budeme muset vyhodnotit během týdne, ale v prvním dějství bylo pro nás dobře, že jsme na to okamžitě odpověděli a bylo to 1:1, ale v tom druhém jsme jim to hned nevrátili a bohužel nám odskočili o dvě branky. Když Sigma odskočí o dvě branky, už si to uhlídá.

Bylo pro Vás překvapením, jak mančaft zvládl první poločas, po němž jste si zasloužili minimálně o branku vést?
Překvapený jsem z toho nebyl, jelikož jsem říkal v týdnu, že si to jdeme rozdat na férovku, takže jsme do toho i s tímto vědomím vstupovali. Myslím si, že jsme fanouškům ukázali, že fotbal umíme, ale znovu se budu opakovat, Sigma dala víc gólů.

Porážka samozřejmě mrzí, nicméně do konce jsou ještě čtyři kola. Určitě neodevzdáte Varnsdorfu druhou postupovou příčku zadarmo. Je to tak?
To určitě ne! Před námi jsou čtyři kola, to je dvanáct bodů. To je hodně a já věřím, že hned ve středu to napravíme před domácími fandy, zvládneme Opavu a pak si to rozdáme zase s Táborskem. A pak jsou ještě dvě kola, takže my musíme makat až do konce a doufat, že Varnsdorf ztratí.

Jsou ty dva vstřelené góly alespoň malou náplastí na konečný výsledek?
Ale ano. Je to povzbuzení do další práce a zvýší se tím sebevědomí. Ale radši bych ty góly nedal a vyhráli bychom třeba 1:0.