Soupiska FC Slovan Liberec 2014/2015:

číslo jméno a příjmení datum narození post národnost odkud přišel
1 Ondřej Kolář 17.10.1994 brankář CZE  
16 Daniel Bojčuk 28.8.1990 brankář CZE návrat z hostování
30 Lukáš Hroššo 19.4.1987 brankář SVK  
3 Miloš Kariśik 7.10.1988 obránce SRB  
5 Vladimír Coufal 22.8.1992 obránce CZE  
17 Jan Rajnoch 30.9.1981 obránce CZE  
18 Jan Mudra 22.1.1990 obránce CZE Znojmo
21 Jiří Pimpara 4.2.1987 obránce CZE  
25 Jiří Fleišman 2.10.1984 obránce CZE  
29 Lukáš Pokorný 5.7.1993 obránce CZE  
8 David Pavelka 18.5.1991 záložník CZE  
11 Martin Frýdek 24.3.1992 záložník CZE  
12 Isaac Sackey 4.4.1994 záložník GHA  
13 Marek Jarolím 21.5.1984 záložník CZE  
20 Michal Obročník 4.6.1991 záložník SVK  
22 Branislav Obžera 29.8.1981 záložník SVK volný hráč
24 Douglas Djika 8.3.1993 záložník CMR  
27 Luboš Kolár 1.9.1989 záložník SVK  
4 Denis Frimmel 8.1.1994 útočník CZE z juniorky
9 Jevgen Budnik 4.9.1990 útočník UKR  
14 Vojtěch Hadaščok 8.1.1992 útočník CZE návrat z hostování
15 Michal Hamuľák 26.11.1990 útočník SVK Michalovce
19 Kevin Luckassen 26.7.1993 útočník NED  
23 Josef Šural 30.5.1990 útočník CZE  
26 Tomáš Ďubek 22.1.1987 útočník SVK Ružomberok
28 Dzon Delarge 24.6.1990 útočník CGO  

Realizační tým:

trenér A týmu Samuel Slovák
asistent trenéra Jozef Valachovič
trenér brankářů Zbyněk Hauzr
kondiční trenér Josef Zalabák
vedoucí A týmu Jiří Neuman
kustod A týmu Petr Ulihrach
lékař A týmu MUDr. Ladislav Dzan
lékař A týmu MUDr. Pavel Buchvald
masér A týmu Václav Brendl
fyzioterapeut A týmu Michal Konečný
videotechnik klubu Lukáš Váňa

Synot liga 2014/2015 - rozlosování, podzim:

kolo datum domácí hosté čas  
1. ne 27.7.2014  SK Dynamo České Budějovice  FC Slovan Liberec 20:15  
2. ne 3.8.2014  FC Slovan Liberec  1. FK Příbram 17:00  
3. so 9.8.2014  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec    
4. so 16.8.2014  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha    
5. so 23.8.2014  FK Teplice  FC Slovan Liberec    
6. so 30.8.2014  FC Slovan Liberec  FC Baník Ostrava    
7. so 13.9.2014  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň    
8. so 20.9.2014  FC Zbrojovka Brno  FC Slovan Liberec    
9. so 27.9.2014  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav    
10. so 4.10.2014  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec    
11. so 18.10.2014  FC Slovan Liberec  1. FC Slovácko    
12. so 25.10.2014  Bohemians 1905  FC Slovan Liberec    
13. so 1.11.2014  FC Slovan Liberec  FK Jablonec n.N.    
14. so 8.11.2014  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec    
15. so 22.11.2014  FC Slovan Liberec  FC Vysočina Jihlava    
16. so 29.11.2014  1. FK Příbram  FC Slovan Liberec