Prozatím lépe jsou na tom hosté z Tiché, kteří v dosavadních sedmi kolech neztratili ani bod, inkasovali pouhých pět branek a se ziskem 21 bodů se pevně usadili na čele tabulky. Druhý Jistebník je o pět bodů zpět a v neděli se tak dá očekávat šlágr kola se vším všudy.

Tichá zvládla náročný úvod sezony, což kvitují nejen fanoušci, hráči a vedení klubu, ale také trenér René Bača. "Jsem rád, že po sedmi kolech máme plný počet 21 bodů a že v současné chvíli vedeme s pětibodovým náskokem tabulku. Jedná se sice pouze o Okresní přebor, ale soutěž není vůbec jednoduchá a týmy z vyšší soutěže moc dobře věděly, proč udělat vše pro to, aby nás poslaly dolů," neskrývá kouč ani s odstupem času zklamání ze sestupu, který neodvrátilo ani vynikající čtvrté místo v jarní tabulce.

"V soutěži je pět mužstev na stejné úrovni jako my a bude záležet na každém celku, jak se s jednotlivými soupeři popere. Nám se zatím daří, kádr máme poskládaný ze zkušených a mladých prespektivních hráčů, kteří mají odhodlání udělat vše proto, aby se Tichá vrátila zpět do krajské soutěže," těší kouče nasazení a přístup jeho svěřenců.

"Na podzim nás čeká ještě řada těžkých utkání a doufám, že se nám bude i nadále dařit a že po podzimní části budeme ve hře o postup do vyšší soutěže," dodal René Bača závěrem.

Domácí Jistebník má v současné chvíli na svém kontě 16 bodů, když jedinou porážku zaznamenal v Mořkově (0:1). Sebevědomí dodal týmu bezesporu také pohárový dvojzápas s o třídu výše hrajícím Jeseníkem nad Odrou, kterému Jistebník nasázel ve dvou zápasech osm branek!

Atraktivní duel má úvodní výkop naplánován v neděli 30. září 2012 v 16 hodin. Utkání bude řídit dvojice Zdeněk Ertel - Jaroslav Vrána.

Tabulka po 7. kole:

1  TJ Sokol Tichá TJ Sokol Tichá 21
TJ Jistebník n.O. TJ Jistebník n.O. 16
TJ Mořkov TJ Mořkov 13
TJ Skotnice TJ Skotnice 12
TJ Trojanovice I. TJ Trojanovice I. 10
TJ Kunín TJ Kunín 10
Fotbal Fulnek Fotbal Fulnek 8
FK Tísek FK Tísek 8
TJ Bartošovice TJ Bartošovice 8
10  TJ Slavia Stachovice TJ Slavia Stachovice 7
11  TJ Spálov TJ Spálov 7
12  SK Velké Albrechtice SK Velké Albrechtice 6
13  TJ Příbor TJ Příbor 4
14  TJ Štramberk TJ Štramberk 2