Amazonky ve snaze rozhodnout utkání si vytvářely územní převahu, ale chyběla přesná finální nahrávka, a tak vše zůstávalo u náznaku vyložené šance. Během prvního poločasu si domácí přeci jen dokázali vypracovat tři brankové příležitosti, ale Hurtová ani Ivaničová své tutovky neproměnily.

Druhý poločas začal lépe pro domácí hráčky. Ve 47‘ zahrávala Eva Hanzíková rohový kop, v pokutovém území našla naběhnutou Sabinu Pochovou a ta umístěnou střelou poslala domácí do vedení - 1:0.

Bohužel po uplynutí pěti minut v 52‘ si na půlicí čáře zpracovala jeden z odkopů hostující hráčka a z domácích, staticky bránicích, hráček si udělala „slalomové kužele“ a své sólo dokázala proměnit ve vyrovnávací gól - 1:1.

Domácí hráčky si vytvářely další šance, které opět končily na kopačkách bránicích se hostí a nebo nepřesným zakončením. Když se již všechny aktérky dnešního utkání viděly ve sprchách, přišlo rozhodnutí. V 88‘ se dostala na hranici šestnáctky k míči hostující hráčka, která se řídila pravidlem, když nevíš co s míčem, tak vystřel, a míč pod tělem padající gólmanky Simony Havlové proklouzl do sítě - 1:2.

Tímto výsledkem utkání skončilo.

Trenér domácích M. Macák

Co je platná územní převaha po celý zápas, když se nedokážeme gólově prosadit. U svého týmu jsem postrádal větší bojovnost a nasazení. Takto se zápasy o záchranu v soutěži nehrají. Mrzí mě ztráta tří bodů. Soupeř dnes k poražení byl a velmi jsme zaostali za výkony v předešlých zápasech. Nedokázali jsme v tomto kole využít zaváhání všech týmů, které se také pohybují ve spodní části tabulky. Musíme zvednout hlavu a připravit se na další zápas.

TJ Holoubkov - Malá Skála  1 : 2  ( 0 : 0 )

Sestava domácích: Havlová - Husníková, Pochová, Burdová, Keprtová (63‘ Teplá) - Přibilová, Malátová, Hanzíková - Kupilíková, Hurtová, Ivaničová (77‘ Eretová)

Góly domácích: Pochová