Ondrášovka Cup 2009, 1. kolo:

FK Slavia Orlová - FK Fotbal Třinec 0:1 (0:0)
Jiskra Třeboň - FC Písek 0:2 (0:2)
Přední Kopanina - Králův Dvůr 2:3 (1:2)
Český Dub - Hlavice 1:4 (0:2)
Prachatice - Sezimovo Ústí 0:2 (0:1)
Domažlice - Karlovy Vary 3:4 (1:2)
Vilémov - Varnsdorf 0:3 (0:2)
Strakonice - FK Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
Brozany - FK Baník Sokolov 1:2 (1:2)
Nová Paka - Náchod - Deštné 0:2 (0:1)
SK Jičín - Dvůr Králové 3:6 (2:3)
Ústí nad Orlicí - Fotbal klub Pardubice 5:1 (4:1)
Živanice - Letohrad 0:0, 7:6 po penaltovém rozstřelu
Český Brod - Ovčáry 1:6 (1:2)
Řezuz Děčín - Česká Lípa 0:1 (0:0)
Litvínov - FK Ústí nad Labem 1:6 (0:3)
Třebíč - Žďár 4:2 (2:1)
Rousínov - Bystrc 1:0 (0:0)
Vyškov - Líšeň 0:3 (0:2)
Šardice - Znojmo 0:0, po penaltovém rozstřelu 2:3
Vikt. Otrokovice - FC Tescoma Zlín 0:5 (0:5)
Blansko - Břeclav 1:2 (0:0)
Hranice - 1.HFK Olomouc 1:5 (0:2)
Židenice - Konice 2:1 (1:0)
Mikulovice - Zábřeh 0:3 (0:1)
Bludov - Uničov 0:9 (0:4)
Spytihněv - Kroměříž 2:2 (1:1), po penaltovém rozstřelu 3:4
Napajedla - Mutěnice 0:3 (0:0)
Rýmařov - Frýdek-Místek 1:4 (0:3)
Dolní Benešov - SFC Opava 0:3 (0:0)
Šumperk - FC Vítkovice 0:0, po penaltovém rozstřelu 4:5
Brumov - Slavičín 2:1 (2:1)
Poruba MFK - OKD Karviná 0:5 (0:1)
Marila Votice - FC Graffin Vlašim 0:0, po penaltovém rozstřelu 1:4

Vítězové postupují do druhého kola soutěže. V neděli je na programu dalších jedenáct zápasů.

Los 2. kola:
Česká Lípa - Slavia Praha
Karlovy Vary - Tachov/Doubravka
Třebíč - 1. FC Slovácko
Vel.Meziříčí/Jihlava - Znojmo
Hlavice - FK Baumit Jablonec
Řevnice/Vyšehrad - FC Písek
Sezimovo Ústí - SK Dynamo České Budějovice
Viktoria Žižkov - Baník Sokolov
Meteor/Rakovník - 1. FK Příbram
Turnov/Nový Bydžov - Varnsdorf
Vlašim - FC Viktoria Plzeň
Radotín/Dukla Praha - Králův Dvůr
Čelákovice/Vltavín - FK Bohemians Praha
Admira/Velim - Chrudim/Hradec Kr.
Dvůr Králové - FC Slovan Liberec
Rousínov - FC Zlín
Líšeň - SK Sigma Olomouc
Boskovice/Protivanov - Uničov
Chomutov/Baník Most - SK Kladno
Břeclav - Židenice
Ústí nad Labem - FK Teplice
Zábřeh - FC Hlučín
Kroměříž - FC Baník Ostrava
SFC Opava - Mutěnice
Živanice - FK Mladá Boleslav
Val. Meziříčí/Havířov - FC Vítkovice
Frýdek-Místek - 1. FC Brno
1.HFK Olomouc - OKD Karviná
Ovčáry - Bohemians 1905
Brumov - Třinec
Náchod-Deštné - Kunice/Čáslav
Ústí nad Orlicí - AC Sparta Praha