Muži  ›

HET liga, los podzimní části! Půlmistr bude znám na konci listopadu

Rozlosování

11:11 - 30. 06. 2017 - Nového ročníku HET ligy se zúčastní šestnáct celků. Mistrovský titul obhajuje Slavia Praha, nováčky soutěže jsou poté týmy Olomouce a Ostravy. Uvnitř článku naleznete jízdní řád první poloviny sezony ... › celý článek

Zápasy proti Chelsea? Nejméně oblíbené, přiznal Petr Čech v Show Jana Krause

Aktuality

11:11 - 12. 10. 2016 - Ve speciálním dílu Show Jana Krause, natáčeném v Londýně, se představil mimo jiné i fotbalový brankář Petr Čech, jenž aktuálně hájí barvy místního Arsenalu FC. › celý článek

ePojisteni.cz liga, los podzimní části! Půlmistr bude znám na konci listopadu

Rozlosování

11:00 - 28. 07. 2016 - Nového ročníku ePojisteni.cz ligy se opět zúčastní šestnáct celků. Mistrovský titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky soutěže jsou poté týmy Hradce Králové a Karviné. Uvnitř článku naleznete jízdní řád ... › celý článek

V jedenácti bychom měli naději na lepší výsledek, sdělil Kotal po porážce v Plzni

Ohlasy a komentáře - JihomoravskýBrno - město › Brno

15:00 - 18. 04. 2016 - Utkání Zbrojovky na hřišti Viktorie Plzeň mělo nakonec podobný průběh, jako to podzimní na Spartě. Brno vedlo díky Řezníčkovi, soupeř ale skóre otočil a po boji zvítězil 2:1. › celý článek

První poločas jsem byl jak v Jiříkově vidění, přiznal po zápase s Duklou trenér Jarolím

Ohlasy a komentáře - StředočeskýMladá Boleslav › Mladá Boleslav

11:11 - 11. 04. 2016 - Mladoboleslavský kouč Karel Jarolím se po remízovém utkání s Duklou Praha (2:2) zlobil na své hráče. A to zejména za průběh hrubě nepovedeného prvního poločasu, kdy podle jeho slov chybovali ve všech herních ... › celý článek

Venkovní výhra? Musíme ji potvrdit doma, hlásil desetigólový střelec Řezníček

14:14 - 04. 04. 2016 - Deset. Právě tolik branek nasázel soupeřům útočník Jakub Řezníček. Na kulaté číslo zaokrouhlil počet tref v sobotu na hřišti Teplic. A jako obvykle byl jeho gól nesmírně důležitý, neboť rozhodl o výhře ... › celý článek

Michal Škoda: Za stavu 3:0 už bylo jasné, že utkání dotáhneme do vítězného konce

15:15 - 21. 03. 2016 - 66. Tahle minuta, jako by byla pro Michala Škodu osudová. V tomto čase se dokázal prosadit na Slovácku, o týden později pak nádhernou třetí brankou pečetil ve stejné době domácí výhru svého týmu nad Duklou ... › celý článek

Fotbal se hraje na góly a ty my poslední dobou vůbec nedáváme, povzdechl si Páník

Ohlasy a komentáře - ZlínskýZlín › Zlín

18:18 - 12. 03. 2016 - Fotbalisté Zlína ve 21. kole SYNOT ligy srdnatě bojovali na půdě pražské Slavie, ale manko 0:1 ze 6. minuty po přesné hlavičce Součka se jim dohnat nepodařilo. Trenér FASTAVu Bohumil Páník tak musel po ... › celý článek

Chvíli jsem se zastřeloval, usmíval se po výhře nad Zlínem brněnský kapitán Zavadil

11:11 - 06. 03. 2016 - Milimetrově přesná rána a míč se třepetá v síti – kapitán opět jednou ukázal cestu k vítězství. Pavel Zavadil otevřel svým čtvrtým gólem v letošním ročníku skóre utkání proti Zlínu (2:0) a na sklonku půle ... › celý článek

FN liga, los jarní části! Vítěz aktuálního ročníku bude znám na konci května

2.liga

14:44 - 26. 02. 2016 - Jarní část Fotbalové národní ligy (druhé nejvyšší soutěže v ČR) se nezadržitelně blíží! Startuje v pátek 4. března 2016, kdy Znojmo hostí Ústí nad Labem a České Budějovice přivítají Třinec. Závěrečné kolo ... › celý článek

Muži  ›

Rozlosování

30/06 - Nového ročníku HET ligy se zúčastní šestnáct celků. Mistrovský titul obhajuje Slavia Praha, nováčky soutěže jsou poté týmy Olomouce ... › celý článek