Pohár ČMFS  ›

Po postupu v poháru nechtěl Škorpil hovořit o své pozici v Liberci

Pohár ČMFS - ZlínskýZlín › Zlín

20:29 - 22. 09. 2009 - Po penaltovém rozstřelu si fotbalisté Liberce v úterním duelu se Zlínem zajistili postup do osmifinále Ondrášovka Cupu. Trenér Severočechů Ladislav Škorpil, o jehož odvolání se začalo spekulovat po sobotní ... › celý článek

Fotbalisté Plzně postoupili do osmifinále Ondrášovka Cupu

Pohár ČMFS - PrahaPraha › Praha

20:27 - 22. 09. 2009 - Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili v úterním utkání Ondrášovka Cupu druholigovou Duklu Praha 4:1 a postoupili do říjnového osmifinále. Západočeši rozhodli o osudu zápasu už v první půli, kdy vstřelili ... › celý článek

Fotbalisté Liberce postoupili do osmifinále Ondrášovka Cupu

19:45 - 22. 09. 2009 - Fotbalisté Slovanu Liberec porazili v úterním utkání Ondrášovka Cupu druholigovou Tescomu Zlín a postoupili do říjnového osmifinále. Severočeši sice prohrávali, ale ve druhé půli díky Janu Blažkovi vyrovnali ... › celý článek

Liberec a Plzeň nastoupí v úterý k zápasům 3. kola Ondrášovka Cupu

Pohár ČMFS

10:00 - 22. 09. 2009 - Dva zápasy 3. kola má v úterý na programu domácí fotbalový pohár Ondrášovka Cup. Na půdu druholigových soupeřů míří dva celky z elitní soutěže - Viktoria Plzeň a Slovan Liberec. › celý článek

Policisté zatím obvinili čtyři výtržníky ze středečního zápasu mezi Opavou a Ostravou

Pohár ČMFS - MoravskoslezskýOpava › Opavat

15:39 - 18. 09. 2009 - Zatím čtyři fotbaloví výtržníci ze středečního fotbalového zápasu mezi Ostravou a Opavou byli obviněni z útoků na veřejného činitele a výtržnictví, další obvinění budou následovat. Agentuře to v pátek ... › celý článek

Jeden z fanoušků fotbalového zápasu mezi Ostravou a Opavou už je v cele

Pohár ČMFS - MoravskoslezskýOpava › Opava

14:19 - 17. 09. 2009 - Opavští policisté drží v cele jednoho ze čtyř fanoušků, kteří se ve středu účastnili incidentu před stadionem při fotbalovém utkání mezi celky Opavy a Ostravy. Agenturu o tom ve čtvrtek informoval policejní ... › celý článek

Ondrášovka Cup, 3. kolo: středeční výsledek - Baník Ostrava v Opavě postoupil až po penaltách

22:45 - 16. 09. 2009 - Agentura Mediafax vydává výsledek úterního utkání 3. kola domácího fotbalového poháru Ondrášovka Cup. V zápase, který ve druhém poločase na 13 minut přerušili příznivci obou mužstev, si Baník Ostrava zajistil ... › celý článek

Ondrášovka Cup, 2. kolo: úterní výsledek - Liberec vyhrál ve Dvoře Králové

Pohár ČMFS

22:07 - 16. 09. 2009 - Agentura Mediafax vydává výsledek úterního utkání 2. kola domácího fotbalového poháru Ondrášovka Cup. Hráči prvoligového Liberce nezaváhali na hřišti TJ Dvora Králové nad Labem a po vítězství 7:2 se stali ... › celý článek

Zápas Opavy s Baníkem Ostrava byl přerušen, fanoušci obou mužstev se porvali

21:30 - 16. 09. 2009 - Středeční fotbalový zápas českého poháru mezi Opavou a Baníkem Ostrava byl v 55. minutě přerušen, na hrací ploše se strhla rvačka fanoušků obou mužstev. Po uklidnění situace byl zápas dohrán, Baník zvítězil ... › celý článek

Policie dohlíží na zápas Opavy s Baníkem Ostrava

17:47 - 16. 09. 2009 - Na středeční fotbalový zápas Českého poháru mezi Opavou a Baníkem Ostrava přijelo na 400 fanoušků z Ostravy a také z Polska. Policejní mluvčí René Černohorský agentuře sdělil, že zatím se vše obešlo bez ... › celý článek

HET liga, los podzimní části! Půlmistr bude znám na konci listopadu

Rozlosování

30/06 - Nového ročníku HET ligy se zúčastní šestnáct celků. Mistrovský titul obhajuje Slavia Praha, nováčky soutěže jsou poté týmy Olomouce ... › celý článek