Na Julisce 28, 160 00, Praha-Dejvice, email: fotbal@fkdukla.cz, fkdukla@email.cz, Oficiální web

Články klubu ›

Jarní část SYNOT ligy otevřela své brány! Dukla na úvod porazila Liberec

Report - PrahaPraha › Praha

22:22 - 12. 02. 2016 - Fotbalisté pražské Dukly přivítali v předehrávce 17. kola SYNOT ligy liberecký Slovan. Utkání nakonec vyšlo lépe domácím, kteří zásluhou Bergra a vlastní branky Karafiáta zvítězili 2:0. Pražané díky tříbodovému ... › celý článek

Report - Praha | Praha | Praha

12. 02. 2016 22:22 - Bohužel nemáte opravnění tento článek číst. Pro získání dostatečných přístupových práv kontaktujte správce webu. celý článek

Sparta si poradila také s Duklou a na druhou Plzeň už má šestibodový náskok

22:02 - 20. 10. 2013 - Jediný nedělní zápas jedenáctého kola fotbalové Gambrinus ligy se odehrál na Letné, kde v malém pražském derby hostila Sparta Duklu. Lídr soutěže šel do vedení po krásné individuální akci Dočkala a když ... › celý článek

Dukla remizovala s Jabloncem, Špit přišel o naději na stou nulu už po jedenácti minutách

20:23 - 30. 09. 2013 - V pondělní dohrávce desátého kola Gambrinus ligy hostila pražská Dukla na svém stadionu Jablonec. V případě vítězství mohli domácí svého soupeře v hodnocení soutěže přeskočit, leč nestalo se. Souboj o ... › celý článek

Léčba Kotalem napoprvé nezabrala, vítězství Dukly trefil útočník Pospěch

00:03 - 14. 09. 2013 - S novým trenérem a chutí odlepit se od sestupových míst přijela na Julisku brněnská Zbrojovka. Zkraje zápasu se jí to dařilo. Jenže po vedoucí brance se Jihomoravané stáhli do defenzivy, Dukla tlak proměnila ... › celý článek

Luboš Kozel: Nedali jsme pojišťující branky, za což jsme v závěru byli potrestáni vyrovnávacím gólem

Ohlasy a komentáře - PrahaPraha › Praha

09:33 - 24. 08. 2013 - Pražská Juliska patřila mezi nedobytné tvrze, avšak v dosavadním průběhu podzimní části je vše tak trochu jinak. Před vlastními fanoušky totiž Dukla dokázala vyhrát pouze jediný ze čtyř duelů. O druhý ... › celý článek

Ohlasy a komentáře - Praha | Praha | Praha

Dukla chce bod z Jihlavy potvrdit výhrou nad Mladou Boleslaví

Preview - PrahaPraha › Praha

08:28 - 23. 08. 2013 - Do šestého kola Gambrinus ligy vstoupí jako první celky pražské Dukly a hostující Mladé Boleslavi. Střetnutí, které se hraje v pátek 23. srpna 2013 od 18 hodin na pražské Julisce, bude teprve čtvrtým měřením ... › celý článek

Preview - Praha | Praha | Praha

HET liga, los podzimní části! Půlmistr bude znám na konci listopadu

Rozlosování

30/06 - Nového ročníku HET ligy se zúčastní šestnáct celků. Mistrovský titul obhajuje Slavia Praha, nováčky soutěže jsou poté týmy Olomouce ... › celý článek