Moravskoslezská liga žen

Proti Holešovským holkám se fotbalistky Vysočiny nedokázaly prosadit

Vysočina | Jihlava | Jihlava

17:11 - 15/10 - Jihlavské fotbalistky dnes proti Holešovským holkám podali dobrý výkon, který však nebyl okořeněn brankami. Domácí hráčky dokonce neproměnily pokutový kop. A protože dobře chytala gólmanka Havrdová, která svůj celek několikrát ... › celý článek

Jihlavské fotbalistky zdolaly soupeřky z Brumova vysoko 5:1

Vysočina › Jihlava

05:07 - 04/09 - Jihlavské fotbalistky napravily své zaváhání v úvodním kole a na domácí půdě přesvědčivě zdolaly hráčky Brumova 5:1 (3:0). Zejména v první půli předvedly pěknou kombinační ... › celý článek

Fotbalistky týmu FC Vysočina vstoupily do sezóny porážkou v Ostravě

MoravskoslezskýOstrava › Ostrava

04:43 - 28/08 - Ženský tým FC Vysočina vykročil za obhajobou vítězství v loňském ročníku Moravskoslezské ligy nepřesvědčivým výkonem a porážkou na půdě Slovanu Ostrava v poměru 3:2, když ... › celý článek

Česká liga žen

Video V souboji týmů z konce tabulky byly smutnější fotbalistky Holoubkova

PlzeňskýRokycany › Holoubkov

16:35 - 03/05 - Souboj týmů z konce tabulky mohl hodně napovědět. To, že toto utkání nebude vůbec jednoduché, ukázaly hned úvodní minuty utkání. Hráčky Malé Skály se plně soustředily na obrannou ... › celý článek