Rozlosování

HET liga, los podzimní části! Půlmistr bude znám na konci listopadu

11:11 - 30/06 - Nového ročníku HET ligy se zúčastní šestnáct celků. Mistrovský titul obhajuje Slavia Praha, nováčky soutěže jsou poté týmy Olomouce a Ostravy. Uvnitř článku naleznete jízdní řád první poloviny sezony 2017/18. › celý článek

Rozlosování

ePojisteni.cz liga, los podzimní části! Půlmistr bude znám na konci listopadu

11:00 - 28/07 - Nového ročníku ePojisteni.cz ligy se opět zúčastní šestnáct celků. Mistrovský titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky soutěže jsou poté týmy Hradce Králové a Karviné. Uvnitř ... › celý článek

Ohlasy a komentáře

V jedenácti bychom měli naději na lepší výsledek, sdělil Kotal po porážce v Plzni

JihomoravskýBrno - město › Brno

15:00 - 18/04 - Utkání Zbrojovky na hřišti Viktorie Plzeň mělo nakonec podobný průběh, jako to podzimní na Spartě. Brno vedlo díky Řezníčkovi, soupeř ale skóre otočil a po boji zvítězil 2:1. ... › celý článek

První poločas jsem byl jak v Jiříkově vidění, přiznal po zápase s Duklou trenér Jarolím

StředočeskýMladá Boleslav › Mladá Boleslav

11:11 - 11/04 - Mladoboleslavský kouč Karel Jarolím se po remízovém utkání s Duklou Praha (2:2) zlobil na své hráče. A to zejména za průběh hrubě nepovedeného prvního poločasu, kdy podle ... › celý článek

Venkovní výhra? Musíme ji potvrdit doma, hlásil desetigólový střelec Řezníček

Ohlasy a komentáře - Jihomoravský | Brno - město | Brno

14:14 04/04 - Deset. Právě tolik branek nasázel soupeřům útočník Jakub Řezníček. Na kulaté číslo zaokrouhlil počet tref v sobotu na hřišti Teplic. A jako obvykle ... › celý článek

Michal Škoda: Za stavu 3:0 už bylo jasné, že utkání dotáhneme do vítězného konce

15:15 21/03 - 66. Tahle minuta, jako by byla pro Michala Škodu osudová. V tomto čase se dokázal prosadit na Slovácku, o týden později pak nádhernou třetí brankou ... › celý článek

Fotbal se hraje na góly a ty my poslední dobou vůbec nedáváme, povzdechl si Páník

Ohlasy a komentáře - Zlínský | Zlín | Zlín

18:18 12/03 - Fotbalisté Zlína ve 21. kole SYNOT ligy srdnatě bojovali na půdě pražské Slavie, ale manko 0:1 ze 6. minuty po přesné hlavičce Součka se jim ... › celý článek

Chvíli jsem se zastřeloval, usmíval se po výhře nad Zlínem brněnský kapitán Zavadil

11:11 06/03 - Milimetrově přesná rána a míč se třepetá v síti – kapitán opět jednou ukázal cestu k vítězství. Pavel Zavadil otevřel svým čtvrtým gólem v letošním ... › celý článek

Karel Jarolím: Sparta naše chyby zkušeně potrestala a dvougólové vedení si pohlídala

Ohlasy a komentáře - Praha | Praha | Praha

12:52 22/02 - Fotbalisté pražské Sparty přivítali v rámci 19. kola SYNOT ligy Mladou Boleslav a po vítězství 2:0 si do tabulky připsali další tři body. O osudu ... › celý článek

Antonín Fantiš: Moc jsem se na zápas se Spartou těšil, ani spát jsem nemohl

13:33 15/02 - Zažil radostnou chvíli, po roce a půl vyběhl na prvoligový pažit. K úplnému štěstí však útočníkovi Antonínu Fantišovi ještě přeci jen něco chybělo. ... › celý článek